4.07.2016

Ask Keret / Zapytaj Kereta

Etgar Keret jest jedym z Twoich ulubionych pisarzy? Chciałbyś, aby odpowiedział na Twoje pytanie, ale niestety nie możesz uczestniczyć w festiwalu Literacki Sopot? Weź udział w akcji#AskKeret#ZapytajKereta, a być może to właśnie na Twoje pytanie odpowie! 


Pisarz będzie bohaterem nie tylko spotkania autorskiego, odbywającego się 20 sierpnia w Państwowej Galerii Sztuki, ale kolejnego dnia festiwalu weźmie udział w wydarzeniu specjalnym , organizowanym wraz z Trzecim Programem Polskiego Radia i wydawnictwem W.A.B.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału i chciałbyś, aby to właśnie na twoje pytanie odpowiedział Etgar Keret, nie zapomnij do 17 sierpnia 2016 otagować swojego pytania używając #AskKeret #ZapytajKereta w mediach społecznościowych, szczególnie pod tym wydarzeniem na FB: https://www.facebook.com/events/1402273589799188/.

Podczas spotkania pisarz będzie losować pytania, na które odpowie. Jeśli szczęście uśmiechnie się akurat do Ciebie i Etgar Keret wybierze Twoje pytanie, otrzymasz w prezencie książkę autora wraz z autografem. Spotkanie będzie nagrywane i wyemitowane w programie Michała Nogasia „Z najwyższej półki” w Trzecim Programie Polskiego Radia. 

Mimo, że akcja skierowana jest przede wszystkim do czytelników, którzy z różnych względów nie mogą wziąć udziału w festiwalu Literacki Sopot, , zapraszamy do udziału w nim również wielbicieli twórczości Etgara Kereta, którzy będą 21 sierpnia w Sopocie i chcieliby usłyszeć odpowiedzi pisarza na żywo. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniu z pisarzem w ramach akcji #AskKeret/#ZapytajKereta prosimy o wcześniejsze zapisanie się.

Powiązane wydarzenia